ЧЛАНОВИ / MEMBERS

САВЕЗ СРПСКИХ КРАЉЕВСКИХ АКАДЕМИЈА – ССКА 

Зоран Костић – Доживотни Почасни председник
Љубиша Стојмировић – Генерални секретар
Драган  Б. Дамјановић –  Председавајући
Ратомир Антоновић – Генерални заступник
Мирољуб Несторовић – Руководилац службе

СРПСКА КРАЉЕВСКА АКАДЕМИЈА – СКА

Светомир Стожинић – Председавајући
Мајкл Мића Раденковић – Почасни председник

СРПСКА КРАЉЕВСКА АКАДЕМИЈА НАУЧНИКА И УМЕТНИКА – СКАНУ 

Редовни чланови: 

Епископ Шумадијски Јован
Срето Ного – Председавајући
Драшко Гостиљац – Генерални секретар
Милка Ђукић – Генерални заступник
Мирко Керкез – Председник научног савета
Вељко Ђукић – Потпредседник
Бранислав Талић – Потпредседник
Мирјана Радовић Марковић – Потпредседник
Драган Б. Дамјановић – Почасни председник

Стојан Д. Секулић – Секретар био-медицинског одељења
Раденко С. Круљ – Секретар одељења друштвених наука
Никола Ђ. Цекић – Секретар одељења техничких наука
Станиша Т. Стојиљковић – Секретар одељења иновација
Светомир П. Стожинић
Радан Џодић
Васо Д. Антуновић
Стеван Ј. Јовић
Радмила ГрозданиЋ
Миливоје Р. Јовановић
Томислав Ранђеловић
Славица Ђукић Дејановић
Никола Милинић
Ранко Бакић
Живан Максимовић
Војислав Шкрбић
Љубиша Стојмировић
Јован Марић
Драган Ђ. Солеша
Веселин М. Трајковић
Иван Бедњички
Слободан Ђекић
Бранислав Ђорђевић – Емеритус
Карл Едвин Линдгрен (Carl Edvin Lindgren)
Зоран Ковачевић
Предраг Ђорђевић
Милета Радојевић
Томислав Павловић

Слободан Станковић
Љубомир Чимбуровић
Нада Трифковић
Светлана Каменов
Екатарина Титјанова (Ekatrina Titjanova)
Бранислав Јакић
Миљко Ристић
Митар Лутовац
Љиљана Миланковић – Васовић
Немања Дамјанов
Хасан Ханић
Драгослава Ђерић
Јуриј Владимирович Голик (Юрий Владимирович Голик)
Драгољуб Мирјанић
Сафьянов Виктор Викторович
Есад Јакуповић
Јован Буловић
Милан Терзић
Јован Кошутић
Љиљана Марковић
Гордана Гасми
Милорад Ралевић
Драган Батавељић
Исидор Јевтовић, емеритус
Немања Здравковић
Зоран Јеротијевић
Чедомир Вукић
Зоран Поповић
Млађан Цуњак
Милан Вукас
✞ Вељко Радојевић
Бојан Пајић
Живојин С. Јоњев
Зоран Флорић
Радован Пејановић
Мирослав Вукосављевић
Златко Максимовић
Анка Станојевић Паовић
Милутин Ђуричковић

Почасни чланови: 

Владика Шабачки Лаврентије
ЊКВ Принц Ђорђе Карађорђевић
ЊКВ Принц Владимир Карађорђевић
ЊКВ Принцеза Бригита Карађорђевић
Зоран Костић
Милош Станковић
Мајкл Благоје Раденковић
Никола Бешић
Александар Крунић
Живорад Николић
Душан Глигоријевић
✞ Душан Галовић
Михаило Миша Јанкетић
Предраг Дашић
Будо Мојашевић
Драган Илиоски
Павле Ковачевић
Димитрије Јевгенијевич Панфилов
Драго Мирковић
Зафир Хаџиманов
Ирена Гиоргис Фелеке
Благоје Рогач
Данило Видић

Дописни чланови: 

Слађан Антић
Љубиша Ђидић – Секретар одељења књижевности и језика
Драган Пајић
Саша Патрногић
Милан Аксић
Милијана Балевић
Дејан Чорогар
Јелена Адам
Драган Н. Турањанин
Александар Петровић
Душко Кузовић
Војиславка Шатрић
Зоран Грујичић
Милун Тасић
Мирослав Чавлин
Зоран Костић
Наталија Остојић
Драшко Гостиљац
Иво Ђиновић
Жељко Чабаркапа
Миљан Ћеранић
Дејан Јоргановић
Бранислав Трифуновић
Данило Аћимовић
Андон Костадиновић
Југослав Радуловић

Инострани чланови: 

Николај Романович Палејев
Агафонов Борис Валентинович
Игор Владимирович Решетов
Акира Мијаучи (Akira Mijauci)
Кармен Вулпои (Karmen Vulpoi)
Хари С. Шукла (Hari S. Sukla)
Јашухиро Ито (Jasuhiro Ito)
Гајан Чанд (Gajan Cand)
Томас Варугесе (Tomas Vurgese)
Анатолиј Ф. Романчишен (Anatolij F. Romancisen)
Мајкл Гојко Правица
Янко Николов Янков – Вельовски
Крум Крумов
Пасичник Юрий( Пасичник Јуриј)
Почивалов Константин
Александр Леонидович Гусев
Подвальный Семен Леонидович
Шалимов Юрий Николаевич
Подвальный Евгений Семенович
Madhu Krishan
Соловьева Татьяна Николаевна
James Brix
Семыкин Владимир Анатольевич

Виши стручни сарадници: 

Александар Јевтић
Бранко В. Столић
Веселин Џелетовић
Стефан Дамјановић
Биљана Пајић Дабић
Томислав В. Милановић
✞ Драган Гачић
Ненад Окановић
Дејан Савић
Иван Вучковић
Марко Матић
Тања Бошковић
Јовица Стојковић
Дејан Рељин
Милан Миго Самарџић
Недељко Ђорђић
Драган Ковачавић
Милан Јовичић
Ненад Живановић

Стручни сарадници: 

Јован Дамјановић
Небојша Лутовац
Немања Милићевић
Никола  Фатић
Ратомир Антоновић
Андреја Арсовић
Љиљана Сталетовић
Тања Дубајић Гачић
Милош Мирковић

Кандидати: 

Ана Сакић
Стефан Веља
Бранко Бабовић
Војо Јефтимијевић
Наташа Ковачевић
Милица Мандић
Љупка Катана

Веће Академика:

Епископ Шумадијски Јован
Владика Шабачки Лаврентије
Срето Ного – Председник
Милка Ђукић – Генерални заступник
Драган Б. Дамјановић – Почасни председник
Мирјана Радовић Марковић – Потпредседник
Бранислав Талић – Потпредседник
Вељко Ђукић – Потпредседник
Мирко Керкез – Председник научног савета
Стојан Д. Секулић – Секретар био-медицинског одељења
Раденко С. Круљ – Секретар одељења друштвених наука
Никола Ђ. Цекић – Секретар одељења техничких наука
Љубиша Ђидић – Секретар одељења књижевности и језика
Станиша Т. Стојиљковић – Секретар одељења иновација
Драшко Гостиљац – Генерални секретар

ПР Служба / Public Relations:

Весна Петровић, руководилац службе
Мирољуб Несторовић, руководилац службе односа с јавношћу
Бојана Остојић